Спартак Варна победи Лудогорец III с 1:0 в отложен двубой от 9-ия кръг на Североизточната Трета лига.

Домакините откриха резултата с попадение на Паскалев в 18-ата минута на срещата. Отново той стреля опасно в 33-ата минута, но Петков спаси. В 52-ата минута на срещата Тугай Неджет стреля към вратата на Спартак, но не намери целта.

Вратарят на Лудогорец II Мартин Петков спаси два опасни удара на Мартин Паскалев и Янаки Смирнов в 70-ата и 73-та минута. В 88-ата минута гредата помогна на домакините след удар на Георги Николов.

В крайна сметка Спартак спечели с минималното 1:0 и заема второто място в класирането с актив от 29 точки, а Лудогорец III e на 9-ата позиция с 19 точки, но и 3 мача по-малко от съперниците си.

В неделя (22 ноември) Лудогорец III е домакин на Ботев Нови Пазар, а Спартак приема Устрем Дончево.