Отборът на ЦСКА 1948 се наложи с минималното 1:0 над Спартак Варна в Балчик в двубой от 20-и кръг на Втора лига. Победното попадение за "червените" падна в 17-ата минута и бе дело на Даниел Младенов.

В 17-ата минута Даниел Младенов се оказа най-съобразителен и се възползва от полученото разбъркване пред вратата на Христиан Славов.

Гостите бяха по-активният тим през цялото време, но така и не успяваха да организират атака, която да застраши вратата на Спартак.

В края на срещата "червените" получиха дузпа, след като домакините извършиха фаул срещу голмайстора в срещата. Андон Гущеров можеше да удвои аванса, но нападателят пропусна дузпа и срещата завърши с минимална победа за ЦСКА 1948.

С този успех "червените" се изкачиха до лидерската позиция в класирането, изравнявайки се по точки с втория Септември, който обаче все още не е изиграл двубоя си от настоящия кръг. Спартак пък има незавидните 9 точки, които му отреждат предпоследната позиция.