Наставникът на Спартак Варна – Росен Кирилов, бе видимо разочарован от поражението и представянето на своя тим при визитата на Марек в мач от Втора лига.

„Соколите” отстъпиха с 1:2 на „Бончук”, а според специалиста липсата на агресия в състава на гостите, е оказала влияние на крайния резултат.

„През първото полувреме Марек беше по-агресивният отбор. Направихме нелепа грешка и допуснахме гол. Самочувствието им се вдигна. Хората се бориха, поздравявам отбора на Марек. През второто полувреме мисля, че играхме по-добре, успяхме да върнем един гол, но беше късно.

Не мисля, че имаше напрежение в състава ни. Имахме чудесен шанс да продължим с успешните мачове, но за съжаление не успяхме.

Оттук  нататък ни предстоят десет мача, всички те ще  бъдат много тежки. Трябва да бъдем агресивни. Ако не сме агресивни, няма как да покажем достойнствата, които имаме като отбор”, коментира Кирилов след мача.