Отборът на Спартак Варна спечели срещу Беласица с 1:0 в среща от Втора лига на стадион "Спартак".

Домакините започнаха вихрено и в 11-ата минута поведоха. Виктор Митев проби отляво, центрира, а Ахмед Ахмедов с акробатично изпълнение на задна ножица красиво откри резултата. Гостите след гола пренесоха играта в наказателното поле на домакините, но без реална голова възможност.

До края на полувремето силни удари на Ромеeш Ивей и капитанът Виктор Митев не поразиха целта. В началото на второто полувреме гостите показаха нападателен футбол и организираха доста опасни атаки към вратата на домакините. Силен изстрел на Виктор Митев бе отклонен от вратаря на гостите Кирил Георгиев.

Малко по-късно и вратарят на домакините показа рефлекс след изпълнение на корнер и удар с глава на противников играч. В 80-aта минута домакините бяха близо до трети гол, но удартр на Ромееш Ивей бе блокиран от защитата на гостите .Малко по-късно силен удар на Ахмедов бе избит от вратаря Георгиев.