Берое и Спартак Варна играят при резултат 2:0 в първия мач от 12 кръг на efbet Лига. Попадението реализира Енцо Еспиноса в 26 минута след група грешка в защитата на Спартак. Срещата се предава на живо в ефира на DIEMA SPORT, а в Gong.bg ще проследим на живо всичко най-интересно за вас!

Startphoto.bg
14 снимки

Фатална грешка в отбраната на Спартак Варна позволи на Енцо Еспиноса да отнеме топката и да се озове сам срещу вратаря. Той успешно реализира удара си и даде преднина на Берое, откривайки резултата. 1:0

efbet Лига

2 : 0

• 28’ Енцо Еспиноса
  • 42’ Исмаел Ферер
  • Смяна в състава на Спартак.

65'
  • Страхотен удар от воле на Фелипе Чекартеги можеше да донесе третия гол за Берое, но вратарят на Спартак Варна успя да спре мощния изстрел, предотвратявайки ново попадение.

63'
  • Спартак се опита да се върне в мача след изпълнение на ъглов удар, но удар на Лесняк премина високо над гредата, пропускайки възможността за намаляване на изоставането.

56'
  • Хименес опита удар от далечно разстояние, но вратарят на Спартак внимаваше и успя да отрази удара без проблеми.

54'
  • Тежко падане след сблъсък с противников футболист на Кристиан Илич от Спартак, който ще трябва да получи медицинска помощ.

46'
  • Начало на втората част!

• Това е всичко за първата част!

45+1'
  • НОВ ГОЛ ЗА БЕРОЕ! Исмаел Ферер бе намерен в отлична позиция след нова грешка в отбраната на Спартак Варна и с мощен шут прати топката в долния ляв ъгъл на вратата, увеличавайки преднината на Берое на 2:0.

42'
  • Спартак опита да реагира на гола с опасно центриране от Конате, но вратарят на Берое се намеси решително и предотврати евентуалната опасност.

40'
  • ГОЛ ЗА БЕРОЕ! Фатална грешка в отбраната на Спартак Варна позволи на Енцо Еспиноса да отнеме топката и да се озове сам срещу вратаря. Той успешно реализира удара си и даде преднина на Берое, откривайки резултата

28'
  • Първото опасно положение в срещата бе за Спартак Варна. След изпълнение на корнер топката се озова при Александър Цветков, който отправи удар от наказателното поле. Вратарят на домакините обаче се намеси успешно и спаси удара, предотвратявайки гола и оставяйки резултата непроменен.

23'
  • Мачът между Берое и Спартак Варна започна с мощен натиск от страна на домакините, които активно пресират противника в началните минути. Играчите на Берое показаха агресивност и желание за контрол над играта, но не успяват да стигнат до сериозна голова ситуация.

14'
  • Трети ъглов удар за Берое, който завърши с неточен удар и резултатът остава 0:0.